• 200,00 TL üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsiz.


Güvenli Alışveriş

Kredi Kartı Bilgilerinin Güvenliği

Bu web site üzerinden yapılan alışverişlerde, alışveriş sırasında kullanıcıların girdiği fatura bilgileri ve kredi kartına ait bilgiler hiçbir şekilde üçüncü şahıslara iletilmez. Ayrıca kredi kartı üzerinde yazan bilgilerce doldurulmuş alanlar ise kullanıcı güvenliği için kayıt aldında tutulmaz.

 

3D Güvenlik Koruması

3D, online alışverişlerin güvenliğini sağlamak amacıyla kart kuruluşları tarafından geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemidir. İnternetten yapılan her alışverişte cep telefonuna gelen benzersiz parola ile kredi kartından çekim işlemini onaylama işlemi olarak da bilinir. Visa Kredi Kartları için kullanılan uygulamasına "Verified by Visa", MasterCard için olanına ise "SecureCode" adı verilir.

Bu yöntemle yapılan alışverişin geçerli sayılabilmesi için, kart sahibinin yapılan işlemi, kendine verilen özel bir parola ile onaylaması gerekir. Bu parola da kişinin cep telefonu numarasına SMS olarak gönderilir.

Hovmarket' ten yapılacak olan alışverişlerde, kredi kartınızın bağlı olduğu banka bu 3D Güvenlik destekli ise eğer ödemenizi bu şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

 

Kişisel Bilgilerin Düzenlemesi ve Silinmesi

HovMarket kişisel bilgilerinizin düzenlenmesi veya silinmesi için e-posta veya posta göndererek talepte bulunabilirsiniz. Ancak komple bir iptal talebi kullanılan servis üzerinde olumsuz bir etkiye neden olabilir. Bu sebeple düzenlenmesini önerilir, silinmesini önerilmez.