• 500,00 TL üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsiz.


Hakkımızda

HovMarket nasıl kuruldu?

Toplam 14 yıl uluslararası firmalarda çeşitli pozisyonlarda görev aldıktan sonra, hemen hemen her beyaz yakalı çalışanın aklından geçen ‘’Güney’e veya Ege’ye yerleşmek’’, ‘’kendi işini yapmak’’ gibi düşüncelerin giderek yoğunlaştığı bir dönemde, hali hazırda e-ticaret yapan müşterilerimin eksikleri üzerinde çalışırken artık masanın diğer tarafına geçme zamanının geldiğini düşünerek HOV İÇ ve DIŞ TİC. LTD.ŞTİ. firmasını kurdum ve HovMarket vücut buldu.

HOV nedir?

Firmanın çıkış yolu olan Healthy, Organic ve Vegan kelimelerinin baş harflerinden ortaya çıkmıştır. Sağlıklı, doğa dostu, glutensiz, organik, vegan bir çok ürün markamızın bünyesinde bulunmaktadır. Diş macunundan gıdaya, temizlik malzemesinden kozmetiğe bir çok ürün sizler için özenle seçilip satışa alınmaktadır.

HovMarket neden farklıdır?

Sağlıklı beslenmenin, doğa dostu ihtiyaçların gittikçe arttığı ülkemizde, ürünün kendisi kadar, satın alacağınız kişilerin de güvenilir olması gerektiğini biliyoruz. HovMarket kurulduğu ilk günden beri, kurucuları olarak her aşamasında ellerimizin üzerinde olduğu bir şirket. Sadece ürün değil, hizmet, bilgi ve deneyim paylaşıyoruz.

HovMarket; her kargo paketinin aslında bizler için bir hediye paketi hissi verdiğini bilir ve siparişlerinizi bu bilinçle hazırlar.

HovMarket'te; günlerce cevaplanmayan sorularınız olamaz. 

HovMarket; ulaşılması çok basit ve çözüm getiren müşteri hizmetlerine sahiptir.

HovMarket; alışverişin internet üzerinden yapılmasının hayatı kolaylaştırmak, zaman kazanmak için olduğunu bilir ve bu sürecin zorlaştırmaması gerektiğini unutmaz.

Peki neden HovMarket?

Sitemizden güvenle alışverişinizi gerçekleştirirken, alışverişiniz öncesinde, alışverişiniz sırasında ve sonrasında soru ya da sorunlarınız için sizinle iletişime geçmekten mutluluk duyarız. Bugüne dek kazandığımız güveninin ardında bu işi layıkıyla yapıyor olmak var ve bu bizim için gurur verici.